• Новини
  • ОБЛАСНІ ЗОНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ «ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ-2019» У БОРИСПОЛІ

ОБЛАСНІ ЗОНАЛЬНІ ЗМАГАННЯ «ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ-2019» У БОРИСПОЛІ

2019-04-22

У м. Бориспіль на святково прикрашеному стадіоні «Колос» 20 квітня 2019 року відбулися зональні змагання ІІІ (обласного) етапу спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя-2019».

Участь у них взяли 10 команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти міст Бориспіль, Бровари і Переяслав-Хмельницький, Дівичківської та Студенківської ОТГ, Баришівського, Бориспільського, Броварського, Згурівського, Яготинського районів.

Бориспільський район на цих змаганнях представляла команда Вишенської ЗОШ І-ІІІ ступенів – переможець районного етапу.

За умовами проведення заходу, команди змагались в чотирьох видах випробувань:

- презентація команд навчальних закладів;

- вікторина знавців олімпійського руху;

- комбінована естафета;

- волейбол.

Наші юні спортсмени вибороли два перших місця: за кращу рухову композиційну презентацію команд та у волейбольному турнірі. Стали п’ятими у комбінованій естафеті та восьмими в олімпійській вікторині.

У підсумку змагань учні Вишенської ЗОШ посіли ІІ загальнокомандне місце, поступившись першістю команді Баришівського району. Третє місце в команди Студенківської ОТГ.

Трійка команд-призерів здобула можливість виборювати перемогу в обласному фінальному етапі заходу серед дванадцяти кращих команд та здобувати право представляти Київську область у всеукраїнському фіналі.

Вітаємо нашу команду з успішним виступом та бажаємо вдалого старту в фінальному етапі змагань!