• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Заклади загальної середньої освіти

Заклади загальної середньої освіти
Назва закладуПІБ директора
Опорний навчальний заклад "Вороньківський навчально-виховний комплекс"ліцей - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" Бориспільської районної ради Київської областіМарченко
Сергій Валерійович
Опорний навчальний заклад "Щасливський навчально-виховний комплекс"ліцей - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" Бориспільської районної ради Київської областіЙовбак
Юрій Юрійович
Великоолександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської областіДавиденко
Ігор Іванович
Вишенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської областіГурська
Лілія Володимирівна
Гірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської областіГутовський
Андрій Миколайович
Глибоцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської областіБезруков
Леонід Дмитрович
Гнідинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Петра Яцика Бориспільської районної ради Київської областіКудько
Ніна Григорівна
Головурівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської областіФоростовський
Андрій Михайлович
Дударківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської областіДенисенко
Микола Васильович
Іванківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської областіХромченкова
Наталія Миколаївна
Кучаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені гетьмана Івана Сулими Бориспільської районної ради Київської областіКравцова
Лариса Євгеніївна
Любарецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської областіЗасенко
Ігор Валерійович
Мирненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської областіПохиль
Тарас Ростиславович
Ревнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської областіБілощицька
Валентина Іванівна
Рогозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської областіМисловська
Тамара Григорівна
Сеньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської областіБережний
Володимир Петрович
Сошниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської областіПилипчук
Микола Павлович
Старинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Бориспільської районної ради Київської областіКравченко
Сергій Миколайович
Процівська загальноосвітня школа І ступеня Бориспільської районної ради Київської областіШелудченко
Сергій Володимирович
Мартусівське навчально-виховне об'єднання "загальноосвітня школа І ступеня - дитячий садок"Левун
Вікторія Володимирівна
Кiлькiсть переглядiв: 795

Коментарi