• Новини
  • БРОНЗОВИЙ ФІНАЛ ЗМАГАНЬ ЧОЛОВІКІВ З БАСКЕТБОЛУ

БРОНЗОВИЙ ФІНАЛ ЗМАГАНЬ ЧОЛОВІКІВ З БАСКЕТБОЛУ

2019-04-09

У м. Кагарлик 6 квітня 2019 року відбулися фінальні змагання з баскетболу, які входять до програми обласного фестивалю 2019 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» серед сільських жителів Київської області.

Збірна чоловіча команда Бориспільського району стала одним із шести фіналістів, що є переможцями попереднього зонального етапу змагань. В іграх у своїй підгрупі наші спортсмени, обігравши команду Кагарлицького району та поступившись команді Васильківського району, вибороли право поборотися за третє місце в турнірі. В «малому» фіналі в запеклій боротьбі наші спортсмени з рахунком 64:41 взяли гору над командою Бородянського району.

Команда Бориспільського району в складі Олександра Яременка, Дениса Михайлишина, Максима Михайлишина, Олександра Лапія, Івана Кошового, Романа Черняхівського, Володимира Онищенка, Ігоря Носка, Олександра Давидова, Ярослава Кошарного отримали в нагороду бронзові медалі та кубок за ІІІ місце.