КОМАНДНИЙ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З КРОСУ

2019-03-02

Учасницею командного чемпіонату України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків, що відбувся 1-2 березня 2019 року в місті Олешки Херсонської області, стала вихованка тренера Михайла Савченка, наша землячка Анастасія Волошиненко (с. Іванків).

На складній дистанції 8000 метрів серед молоді (U 23) Настя посіла сьоме місце з часом 35:28. Таку дистанцію на змаганнях вона бігла вперше.

Нагадаємо, що з цього року наша легкоатлетка перейшла до старшої вікової категорії спортсменів – з юніорів до молоді – та вже змагається зі старшими на два-три роки та більш досвідченими суперниками на значно складніших дистанціях.

Бажаємо їй здобувати новий змагальний досвід на найвищому всеукраїнському рівні, росту спортивної майстерності, майбутніх успішних стартів, досягнення високих спортивних результатів і перемог!